Nejstylovější skútr na trhu!

Zvolte Vespu, pokud chcete změnit cestování v jeden velký úsměv.

Vyzkoušejte si svůj budoucí skútr

Pokud máte řidičské oprávnění skupiny B (automobily), můžete řídit kterýkoli náš skútr s obsahem 125 ccm, nebo Vespa Elettrica.

  • Vyplňte formulář níže
  • Vyčkejte, až vás vybraný prodejce zkontaktuje
  • Vyzkoušejte, jak vám skútr změní každodenní život

Vespa
Elettrica

Chcete řešení šetrné k životnímu prostředí? Chcete být průkopníkem elektrojízdy s ikonickou Vespou Elettrica? Zejména uživatelé z města docení výhody Vespa Elettrica s dojezdem až 100 km, dobíjením klasicky ze sítě a tichým chodem ohleduplným k sousedům. Jde řídit s klasickým ŘP skupiny B.

Vespa
Primavera 125
a Sprint 125

Úsporný spalovací motor, neskutečná nálož stylu a možnost řídit skútr s řidičským průkazem pro auto (ŘP skupiny B) dělají z těchto skútrů perfektního partnera pro každý den! A je jedno, jestli zkusíte Vespu Primavera nebo Sprint. Všechny Vám vykouzlí neskutečný úsměv na tváři.

Vespa
GTS 125

Kombinací moderny a tradice vznikla nejvšestrannější Vespa v portfoliu značky. S inovovaným šasí a novou full LED technologií je GTS ideálním společníkem pro jakékoliv dobrodružství. K tomu přidejte milovaný jednoválcový motor 125 i-get se Start & Stop systémem a můžete vyrazit.

Vespa
GTS 300

Máte řidičák na motorku? Vyzkoušejte si nový, nejsilnější motor, který kdy Vespa měla. Budete králem všech semaforů, kolon i výletů za město. A to v neskutečném stylu, který tento skútr dělá v mnoha zemích Evropy tím nejprodávanějším motocyklem na trhu.

Chci Vespu!

 

Kompletní nabídku produktů Vespa se všemi barevnými kombinacemi naleznete na www.vespa.com.

Vyzkoušejte si Italku na test

Vyplňte formulář, vyberte si požadovaný model a dealera, který se vám následně ozve a domluví detaily testovací jízdy.
Přesné podmínky zápůjčky s vámi domluví náš dealer.