Partner pro každý den.

Zvolte Piaggio, pokud hledáte kvalitní a praktický skútr, italský styl, výborné jízdní vlastnosti a velký úložný prostor.

Vyzkoušejte si svůj budoucí skútr

Pokud máte řidičské oprávnění skupiny B (automobily), můžete řídit kterýkoli náš skútr s obsahem 125 ccm, nebo tříkolový skútr MP3 300, 350 i 500 ccm.

  • Vyplňte formulář níže
  • Vyčkejte až vás vybraný prodejce zkontaktuje
  • Vyzkoušejte, jak vám skútr změní každodenní život

Piaggio
Liberty 125

Ideální řešení pro zákazníky, kteří hledají kombinaci stylu, lehkosti, snadného řízení a bezpečnosti. Liberty vyniká nejvyšší úrovní ovladatelnosti, agility a spolehlivosti v kombinaci s robustní technikou.

Piaggio
Medley 125

Piaggio Medley nabízí ve své kategorii unikátní jízdní vlastnosti díky velkým předním kolům, která pomohou nejen s nerovnostmi českých silnic, ale i s projetím každé zatáčky. Když k tomu přidáme velký prostor pod sedlem, získáváte velmi praktického partnera pro každodenní život. Skútr lze řídit s ŘP skupiny B (běžný ŘP na auto).

Piaggio
Beverly 300/350

Pokud máte řidičský průkaz na motorku a chcete svižně proplouvat městem anebo docházet do práce i z větší vzdálenosti, je pro Vás štíhlý skútr Beverly jasnou volbou. Velmi výkonné motory 300 i 350 ccm, velký podsedlový prostor a výborné jízdní vlastnosti podpořené 16 palcovým předním kolem dělají z Beverly optimální skútr pro jízdu městem i za město.

Piaggio
MP3 300, 350 a 500LT

Firma Piaggio modelem MP3 založila v roku 2006 nový segment tříkolových skútrů. Zejména v metropolích západní Evropy si získal popularitu díky velké stabilitě, bezpečnosti a výkonu. Jako jediný model se třemi koly na trhu umožňuje díky širokému rozvoru osadit skútr motory 300, 350 a 500 ccm. Ty můžete řídit s ŘP skupiny B, což z Piaggia MP3 dělá jedničku příměstského dojíždění a boje proti dopravní zácpě.

Chci Piaggio!

 

Kompletní nabídku skútrů Piaggio ve všech barevných kombinacích najdete na www.piaggio.com.

Vyzkoušejte si Italku na test

Vyplňte formulář, vyberte si požadovaný model a dealera, který se vám následně ozve a domluví detaily testovací jízdy.
Přesné podmínky zápůjčky s vámi domluví náš dealer.