Objev v sobě srdce závodníka

Zvol Aprilii, pokud je pro tebe důležitý výkon a závodní DNA, stejně jako osobitý design.

Vyzkoušejte si svůj budoucí motocykl Aprilia

Aprilii můžete řídit s oprávněním A1 (SX 125 a RX 125) a A (ostatní modely)

  • Vyplňte formulář níže
  • Vyčkejte, až vás vybraný prodejce zkontaktuje
  • Vyzkoušejte, jak vám motocykl změní každodenní život

Aprilia
RSV4 RR

Zrozena pro jezdce se závodní duší. Více než 200 k, ještě vyšší výkony, nižší hmotnost, efektivnější jízda na závodním okruhu a nové potěšení z jízdy na silnici díky nejlepší možné technice včetně souboru vyspělých elektronicky řízených systémů APRC a závodního protiprokluzového systému ABS.

Aprilia
Tuono V4 1100 Factory

Jednoduše neporazitelný. Tuono V4 1100 Factory, následovník motocyklů, které byly v průběhu let voleny za jedny z nejadrenalinovějších a nejšpičkovějších motocyklů, exkluzivní stroj určený pro náročné jezdce. Tuono V4 1100 Factory je vybaveno komponenty, které jsou z velké části odvozeny z modelu RSV4.

Aprilia
Shiver 900

Nejlepší ve své třídě. Aprilia Shiver 900, motocykl typu “Naked”, přináší pro vaše cesty ještě více technologií, a to díky inovativnímu integrovanému palubnímu systému APRILIA MIA. Je poháněn vyladěným dvouválcovým motorem o objemu 900 cm3 a poskytuje výjimečné potěšení z jízdy bez kompromisů, pokud jde o pohodlí a ovládání, což jsou klíčové vlastnosti pro tento motocykl. K dispozici také ve verzi s výkonem 35 kW pro skupinu A2.

Aprilia
Dorsoduro 900

Generátor radosti z jízdy. Supermotard značky Aprilia přichází v ještě dokonalejší podobě s jediným cílem: poskytnout maximální potěšení z jízdy. Motocykl Dorsoduro 900 vychází z tradičního zastoupení značky Aprilia v tomto segmentu a je skutečným generátorem radosti z jízdy.

Aprilia
SX 125

Pro mladé, sportovní a náročné jezdce. Modernizovaný model SX 125 navazuje na slavnou historii soutěžních a závodních terénních motocyklů italské značky Aprilia. Tento motocykl se sofistikovaným designem, mimořádnými výkony a vyspělou technikou je určen pro jezdce, kteří chtějí vyčnívat z davu hned od začátku své kariéry v jedné stopě.

Aprilia
RX 125

Pro mladé, sportovní a náročné jezdce. Modernizovaný model RX 125 navazuje na slavnou historii soutěžních a závodních terénních motocyklů italské značky Aprilia. Tento motocykl se sofistikovaným designem, mimořádnými výkony a vyspělou technikou je určen pro jezdce, kteří chtějí vyčnívat z davu hned od začátku své kariéry v jedné stopě.

Chci Aprilii

 

Kompletní nabídku motocyklů Aprilia ve všech barevných kombinacích najdete na www.aprilia.com.

Vyzkoušejte si Italku na test

Vyplňte formulář, vyberte si požadovaný model a dealera, který se vám následně ozve a domluví detaily testovací jízdy.
Přesné podmínky zápůjčky s vámi domluví náš dealer.